На Львівщині пропонують проводити журналістський конкурс, присвячений Герою України Тарасу Матвіїву

0
931
У Жидачеві відкрили меморіальну дошку полеглому Герою України Тарасу Матвіїву, фото Львівський обласний військовий комісаріат

На Львівщині пропонують проводити щорічний конкурс на краще висвітлення героїзму українських воїнів під час захисту державного суверенітету,  територіальної цілісності України та самовіддане служіння українському народові. Конкурс пропонують присвятити журналісту, громадському діячу, волонтеру, Герою України Тарасу Матвіїву.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

Відповідне звернення від Національної спілки журналісті України надійшло на комісію з питань соціального захисту, прав дітей та учасників бойових дій.

«Національна спілка журналістів України гордиться тим, що у її лавах назавжди залишиться ім’я Героя України Тараса Матвіїва, який загинув від рук сепаратистів, захищаючи рідну землю», – йдеться у листі-зверненні.

Визначення переможця та вручення премії пропонують проводити 6 червня до Дня журналіста.

Відтак комісія підтримала відповідне звернення та рекомендувала комісії з питань культури, інформаційної політики та промоції передбачити його в планах заходів профільної програми на 2021 рік.


Leave a Reply