На Львівщині продовжують виявляти застарілі боєприпаси

0
453
Керівник ДСНС Львівщини
Керівник ДСНС Львівщини

До Служби порятунку “101” надійшло повідомлення, що в с. Дуб’є Бродівського району під час проведення земляних робіт в полі, на відстані 500 м до житлових будинків, 200 м від траси “Київ-Чоп” виявлено предмет ззовні схожий на артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Про це інформує прес-центр ДСНС Львівщини.

Цього ж дня о 11:52 до рятувальників надійшло повідомлення що в м. Рава-Руська на вул. Б. Хмельницького, 29 Жовківського району під час прогулянки в лісі, на відстані 50 м до житлових будинків виявлено предмет ззовні схожий на ручну гранату Ф-1 часів ІІ Світової війни.

По фактам виявлення боєприпасів повідомлено правоохоронні органи та подано заявки до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знищення.

Також, о 16:33 надійшло повідомлення, що в сел. Брюховичі на вул. Невеличука, Львівської міської ради під час проведення будівельних робіт на відстані 30 м до житлових будинків виявлено 152 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. А вже о 21:25 фахівцями піротехнічної групи 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України боєприпас було вилучено та знищено встановленим порядком.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів ІІ Світової війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні.

Рятувальники закликають громадян бути вкрай обережними у разі виявлення подібних предметів. Знайшовши боєприпас, ні в якому разі не торкайтеся його та не підпускайте до нього людей. Про знахідку терміново повідомте безпосередньо Службу порятунку “101” або місцеві органи влади.


Leave a Reply