На Львівщині продовжує діяти графік погодинних відключень електроенергії

0
186

У неділю, 25 грудня, у Львівській області діє графік погодинних відключень електроенергії, аварійні відключення наразі не застосовують.

Про це повідомляє “Еспресо.Захід”, пише Кулемет.

На Львівщині продовжує діяти графік погодинних відключень електроенергії

Ситуація в енергосистемі залишається без змін. Доведені ліміти покривають 50% від потреб Львівщини, як і у попередні дні. Аварійних вимкнень не застосовують наразі не застосовують.  Відтак в області наразі діють дві черги погодинних вимкнень світла (помаранчеві і білі клітинки у графіку, згідно з вашою групою).

Ознайомитись з графіком для кожної з груп споживачів за днями тижня можна на сайті ПрАТ “Львівобленерго” у розділі “Чому немає світла”. Також тут можна дізнатись, до якої групи відключень належить ваш будинок.

Цілодобовий графік погодинних відключень:

  • з 1:00 до 5:00;
  • з 5:00 до 9:00;
  • з 9:00 до 13:00;
  • з 13:00 до 17:00;
  • з 17:00 до 21:00;
  • з 21:00 до 1:00.

Графіки погодинних вимкнень – це плановані відключення електроенергії, які необхідні для того, аби зменшити навантаження на мережі, забезпечити стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій після того, як електромережі були ушкоджені ракетними обстрілами та атаками дронів росіян. Такі заходи дають можливість енергетикам якомога швидше відновити ушкоджені енергооб’єкти, балансувати систему та забезпечувати енергоживленням всіх споживачів.

Залишити відповідь