На Львівщині презентують додаток доповненої реальності «DMH Lviv AR»

0
774
Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові. Фото Фотографії Старого Львова
Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові. Фото Фотографії Старого Львова

У четвер, 10 жовтня, о 15 годині усіх охочих запрошуєють до Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові на презентацію проекту смартфонного додатку доповненої реальності для експонатів Львівського музею Михайла Грушевського – «DMH Lviv AR».

Додаток доповненої реальності «DMH Lviv AR» – це можливість за допомогою смартфону віртуально «прогулятися» меморіальним будинком всесвітньо відомого історика, автора монументальної праці «Історія України-Руси», голови Української Центральної Михайла Грушевського.

Тривимірна цифрова модель будівлі дозволяє побачити пам’ятку архітектури початку ХХ ст. з усіх боків і побувати у всіх закутках автентичної вілли (від підвалу до горища), де майже 12 років мешкала родина Грушевських.

Завантаживши безкоштовно додаток на свій смартфон, за допомогою спеціально виготовлених поштівок, також можна зблизька «познайомитися» із родинними реліквіями Грушевських, речами, якими сім’я користувалася у побуті і які були невід’ємною частиною їхнього життя, а зараз зберігаються у фондовій колекції Львівського музею Михайла Грушевського. Окрім того, у додатку представлено інші оцифровані музейні експонати – автентичні речі доби Української Революції.

Додаток розроблено командою Skeiron для Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові. Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

Leave a Reply