На Львівщині презентуватимуть улюблені колядки Івана Франка

0
1069
На Львівщині презентуватимуть улюблені колядки Івана Франка

Державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі» запрошує на наукову презентацію «Три Різдвяні історії Івана Франка і Одна невідома вакація київського колядника в Нагуєвичах 1888-1900».

Про це пише Кулемет з посиланням на організаторів.

Захід відбудеться у понеділок, 10 січня, о 14.00 у конференцзалі музею.

«Мало хто задумувався над тим, як насправді Іван Франко із Ольгою Хоружинською та своїми дітьми проводили Різдвяні Свята в Нагуєвичах, як часто і в яких життєвих різдвяних пригодах їм на щастя випадало святкувати. Врешті мало кому відомо про те, хто був колядниками в садибі Франка, і навіть більше того – до кого ходив колядувати наш національний геній на теренах Дрогобиччини, – розповідає директор музею Богдан Лазорак. – Презентуватимемо архівні і маловідомі матеріали про три цікаві Різдвяні історії в житті Івана Франка, а також невідомий приїзд відомого колеги з Києва на Різдвяні свята у Нагуєвичі.

Знайшлася цікава інформація до біограми Франка, яку запрезентуємо також у часі Різдвяних свят в Нагуєвичах».

По завершенню заходу в програмі передбачено гарні улюблені колядки письменника і різдвяна кава з пляцками за рецептами родини Франків.

Також заповідник запрошує завітати і оглянути нову виставку “Різдвяні історії зі старої скрині”, сформовану з фондових матеріалів музею.

На Львівщині презентуватимуть улюблені колядки Івана Франка

Leave a Reply