На Львівщині працюють над запобіганням надзвичайної ситуації у Дрогобичі

0
894

Директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Руслан Гречаник на II пленарному засіданні сесії обласної ради доповів про ситуацію, яка склалася внаслідок обвалу карстових порід у зоні рудника № 2 ПАТ “Стебницьке гірничо-хімічне підприємство “Полімінерал”.

Департаментом екології із залученням наукових інститутів у 2017-2018 роках проведено моніторинг земної поверхні та прогнозування просторових зміщень з використанням технології зондування території із застосування засобів автоматизації та геоінформаційних систем та проведено геологорозвідувальні та топографо-геодезичні роботи з метою виявлення карстів та карстонебезпечних процесів в межах території гірничого відводу шахтних полів рудника № 2 Стебницького калійного родовища та прилеглих територій.

Наукові інститути у своїх висновках зазначають, що на даний час підстав для твердження про інтенсивний розвиток карстів та можливість карстопровальної небезпеки у значних об’ємах немає.

Окрім цього, проводиться реалізація проекту “Перенесення магістрального водогону “Гірне-Дрогобич” з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації у Дрогобицькому районі Львівської області.

Службою автомобільних доріг у Львівській області проводяться підготовчі роботи з будівництва автомобільної дороги Т-14-02 Східниця – Пісочна на ділянці км 16+100-км 21+700.

Також, проводяться підготовчі роботи за проектом «Проведення русло регулюючих та берегоукріплюючих робіт для збільшення пропускної здатності р. Вишницяна території Модрицької сільської ради Дрогобицького району Львівської області з метою запобігання надзвичайної ситуації».

ПрАТ “Львівобленергоˮ завершено роботи з виведення за межі карстових провалів повітряної ЛЕП напругою 35 кВ “Трускавець 91 – Трускавець 7ˮ довжиною 4,5 км.и

Leave a Reply