На Львівщині потрібно спростити життя інвесторам, – Телішевський

0
926
Ігор Телішевський

Кандидат в мери від партії «За майбутнє» Ігор Телішевський опублікував пост, в якому розкритикував позицію міста щодо побудов індустріального парка. За його словами, інвестор не вкладе гроші в бізнес в країні, де його на кожному кроці просять про хабар. Про це пише Кулемет з посиланням на Перець

Політик заявив, що за останні роки ми стали свідками кількох спроб побудувати на Львівщині індустріальний парк. Кожного разу інвестор так і не наважувався вкласти кошти.

В повідомленні йдеться, що індустріальний парк створить нові робочі місця, збільшить надходження в бюджет, а виробництво в одному районі легше контролювати в плані екології. Також Ігор Телішевський наголосив, що суміжні підприємства можуть працювати в одній системі.

Він вважає, що на Львівщині досі не втілили проект індустріального парку через корупцію і бюрократичну тяганину. А сам проекти неодноразово ставав інструментом в політичній боротьбі окремих політичних сил.

«Ми бачимо, що і міська і обласна влада вкрай неграмотно веде свою політику щодо індустріальних парків. Землю нібито виділяють, проекти нібито затверджують, а результатів як не було, так і нема. Жоден інвестор не будуватиме бізнес в країні, де в нього вимагають хабар на кожному кроці. Для того, щоб на Львівщині нарешті запрацював індустріальний парк, потрібно максимально спростити життя інвесторам», — зазначив Ігор Телішевський.

Залишити відповідь