На Львівщині посадовець завищив закупівлю засобів індивідуального захисту на 2 млн грн

0
442
На Львівщині посадовець завищив закупівлю засобів індивідуального захисту на 2 млн грн

Контррозвідники Служби безпеки України викрили завдання збитків державі під час закупівель засобів індивідуального захисту для військових частин Національної гвардії.

Про це інформує прес-служба СБУ Львівщини, пише Кулемет.

Оперативники спецслужби встановили, що заступник начальника одного з головних військових представництв Міноборони на Львівщині під час визначення рівня договірної ціни продукції «помилився» на користь комерсанта.

Через дії посадовця вартість виготовлення засобів індивідуального захисту була умисно завищена, а державі завдано збитків на суму понад 2 мільйони гривень.

Під час проведення досудового слідства кошти були поверненні до бюджету в повному обсязі.

Зловмиснику повідомлено про підозру у недбалому ставленні до військової служби, яку вчинено в умовах особливого періоду, що спричинило тяжкі наслідки.

У межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 425 (недбале ставлення до військової служби) Кримінального кодексу України досудове розслідування завершено, матеріали справи передано до суду.

Операція проводилась Управлінням СБ України у Львівській області у взаємодії спільно зі слідчими ТУ ДБР у м. Львові під процесуальним керівництвом Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

Залишити відповідь