На Львівщині подружжя переїхало у село та відкрило козину ферму (ВІДЕО)

0
286

Галина та Андрій Маланчаки переїхали зі Львова у село Когути, яке розташоване за 40 км від міста. Зробили це три роки тому. За цей час подружжя встигло облаштувати козину ферму, у якій налічується 50 кіз, та екосадибу.

Про це пише Четверта студія з посиланням на Суспільне.

Під час карантину, коли туризм призупинився, а молока було багато, Андрій вирішив віддавати його безкоштовно. Привозив молоко у Львів і Новояворівськ, таким чином роздав 60 л молока. Так молоде подружжя вирішило підтримати дух і здоров’я людей під час карантинних обмежень.

Подружжя розповідає, що переїхали із міста, аби бути ближчими до природи та виховувати дітей.

“Як тільки ми сюди переїхали, в першу чергу хотіли завести собаку – незакритий гештальт дитинства. Коли в місті живеш і не дозволяли ніякого песика-котика. Взяли з притулку собаку-облизаку. Котик, щоб ходив муркотів. Далі почали з козами. Купили декілька породистих кіз і потрохи жителі появлялися”, – розповідає Андрій Маланчак.

Зараз сім’я Маланчаків має 50 кіз. Галина з Андрієм навчилися робити сири та йогурти. І мріють розвивати екотуризм.

“Ми не знали, що сюди приїдемо, зробимо ферму будемо розвивати екотуризм. В мене ідея виглядає, щоб робити середовище для розвитку наших дітей і дітей, що приїжджають з батьками сюди. Для того, щоб могти пізнавати світ. Я хочу купити телескоп, щоб вночі дивитися на зірки”, – каже Андрій Маланчак.

 

Leave a Reply