На Львівщині планують придбати житло 39 дітям-сиротам

0
556
На Львівщині планують придбати житло 39 дітям-сиротам

Цього року для придбання житла дітям-сиротам з обласного бюджету скерували понад 8 млн грн. За ці кошти планують придбати помешкання для 39 дітей-сиріт.

Про це йшлося сьогодні, 23 листопада, під час засідання регіональної Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, пише Кулемет.

«Тішимося, що Регіональна програма забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області виконана на 100%.

Так, за підсумками року планують закупити 34 квартири для 39 дітей-сиріт на загальну суму з обласного бюджету – 8,16 млн грн. Це результат спільної злагодженої роботи», – зауважив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

У свою чергу заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод висловив переконання, що, беручи до уваги успішну реалізацію Програми, необхідно збільшувати на 2022 рік її фінансування.

«Ми маємо демонструвати позитивну динаміку і надалі. Адже і територіальні громади, думаю, зможуть збільшити свою участь в нашій обласній Програмі.

Обласна програма закупівлі житла дітям-сиротам та особам з їх числа – для мене дуже особлива, бо стосується тих, хто особливо потребує нашої підтримки і підмоги в житті», – наголосив Юрій Холод.

Цього разу члени комісії розглянули пропозиції територіальних громад щодо виділення коштів з обласного бюджету для співфінансування закупівлі житла п’ятьом дітям-сиротам.

Відтак співфінансування нададуть: Радехівська міська рада спільно з Червоноградською районною державною адміністрацією (дві однокімнатні квартири), Червоноградська територіальна громада (одокімнатна квартира), Судововишнянська територіальна громада (дві однокімнатні квартири).

«Загальна вартість цих п’ятьох об’єктів – 2,1 млн грн, з яких кошти обласного бюджету – 1,03 млн грн, фінансовий ресурс місцевих бюджетів – 1,1 млн грн», – поінформував голова комісії з питань соціального захисту, прав людини, дітей та учасників бойових дій Львівської обласної ради Микола Іщук.

Залишити відповідь