На Львівщині підлеглий Козицького розтратив гроші для подолання наслідків коронавірусу

0
1265
На Львівщині підлеглий Козицького розтратив гроші для подолання наслідків коронавірусу

СБУ викрила високопосадовця на розтраті коштів виділених для боротьби та подолання наслідків коронавірусної хвороби.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу СБУ Львівщини.

Служба безпеки України задокументувала злочинні дії начальник одного з Управлінь Львівської обласної державної адміністрації. Чоловік прагнув «збагатитися» під час пандемії короновірусу.

За даними слідства зловмисник розробив схему «відмивання» коштів під час закупівлі медичного обладнання та устаткування для операційних блоків в закладах охорони здоров’я Львівщини.

Співробітники спецслужби задокументували злочинну діяльність вже колишнього посадовця. Встановлено, що тільки один з таких протиправних епізодів завдав державному бюджету шкоди на суму понад 320 тис грн.

Наразі зловмиснику повідомлено про підозру за ст. 367 (не належна організація та контроль діяльності ввіреного Управління, неправомірне включення та оплата постачальнику ПДВ на обладнання, яке відповідно до постанови КМУ звільнене від такого оподаткування) Кримінального колексу України.

Триває слідство для встановлення усіх осіб причетних до протиправної діяльності.

Викриття злочинної оборудки проводили оперативники УСБУ спільно зі слідчими Національної поліції за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури.

Leave a Reply