На Львівщині під час ремонтних робіт у церкві чоловік впав з 20-метрової висоти

0
274
28 червня о 16:11 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення, що в с. Дуліби Стрийського району під час виконання ремонтних робіт у церкві, впав з висоти близько 20 м на бетонну стяжку чоловік, 1969 року народження. Про це пише Четверта студія з посиланням на ДСНС Львівщини. На Львівщині під час ремонтних робіт у церкві чоловік впав з 20-метрової висоти До місця події було направлено рятувальників 8-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Стрий. Як з'ясувалось на місці події чоловік проводив ремонті роботи під куполом церкви на дерев’яному риштуванні. До місця події прибули медики де надали домопогу чоловікові. Згодом пожежно-рятувальним відділенням за допомогою висувної драбини, мотузок та рятувальних нош потерпілого було знято з висоти 10 м, передано працівникам швидкої допомоги та госпіталізовано в Стрийську центральну районну лікарню.

28 червня о 16:11 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення, що в с. Дуліби Стрийського району під час виконання ремонтних робіт у церкві, впав з висоти близько 20 м на бетонну стяжку чоловік, 1969 року народження.

Про це пише Кулемет з посиланням на ДСНС Львівщини.

До місця події було направлено рятувальників 8-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Стрий.

Як з’ясувалось на місці події чоловік проводив ремонті роботи під куполом церкви на дерев’яному риштуванні. До місця події прибули медики де надали домопогу чоловікові.

 

Згодом пожежно-рятувальним відділенням за допомогою висувної драбини, мотузок та рятувальних нош потерпілого було знято з висоти 10 м, передано працівникам швидкої допомоги та госпіталізовано в Стрийську центральну районну лікарню.

Залишити відповідь