На Львівщині перевіряють дотримання протиепідемічних обмежень

0
373
На Львівщині перевіряють дотримання протиепідемічних обмежень

Загалом у Львові та в області працює 112 рейдових груп – правоохоронці  виявляють та реагують на усі повідомлення про порушення карантину, проводять профілактичну та роз’яснювальну роботу з громадянами та керівниками суб’єктів господарської діяльності.

Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області, пише Кулемет.

Від початку доби, 14 листопада,  станом на 18.00  поліцейські Львівщини припинили діяльність 248 об’єктів торгівлі та закладів громадського харчування, які працювали всупереч обмежень «карантину вихідного дня», запроваджених урядом України.

На керівників та громадян, які не реагували на зауваження поліцейських та не припиняли правопорушення, складено 54 адміністративних протоколів за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкція статті передбачає покарання – штраф на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян та на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Поліція Львівщини вкотре закликає громадян та керівників суб’єктів господарської діяльності суворо дотримуватись карантинних заходів.

Leave a Reply