На Львівщині п’ятеро неповнолітніх “напились до срачки”

0
862
Як у Львові розпивають алкоголь
Як у Львові розпивають алкоголь

На Самбірщині минулого тижня до лікарні потрапили п’ятеро неповнолітніх з симптомами гострого алкогольного отруєння. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

У Самбірський відділ поліції 16 вересня надійшло повідомлення від медиків про те, що у місцеву лікарню з діагнозом «гостре алкогольне отруєння» госпіталізовано чотирьох місцевих школярів – трьох хлопців – двоє віком 12 років, одного 14-річного та дванадцятирічну дівчинку. 18 вересня у медичний заклад з таким самим діагнозом поступив сімнадцятирічний пацієнт – уродженець Одеської області, котрий навчається в одному з училищ на Самбірщині. Після курсу лікування усі неповнолітні були виписані з лікарні.

З усіма школярами працівники ювенальної превенції провели профілактичні бесіди, а їх батьків притягнули до адміністративної відповідальності за ст.184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП.

Окрім того поліцейські встановили, що студену училища спиртне купив 51-річний мешканець Самбірського району. На нього складено адміністративний протокол за ст.180 (доведення неповнолітнього до стану сп’яніння) КУпАП, що передбачає накладення штрафу від шести до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

На самого студента складено адмінпротокол за ч.1 ст.178 (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді) КУпАП, за що передбачено попередження або накладення штрафу від одного до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Поліцейські Львівщини, зокрема працівники ювенальної превенції та дільничні офіцери поліції, регулярно навідуються у торгові заклади та проводять превентивну роботу з продавцями щодо заборони продажу підакцизних товарів неповнолітнім. У разі виявлення таких фактів правопорушників притягують до адміністративної відповідальності.

Окрім того, поліцейські зустрічаються зі школярами та застерігають їх від вживання алкоголю, наркотиків та тютюнопаління, розповідаючи про непоправні зміни в дитячому організмі, які можуть відбутися внаслідок ведення нездорового способу життя.

Звертаємося до батьків! Слідкуйте за тим, як ваші діти проводять своє дозвілля та ще раз нагадайте їм про згубний вплив алкоголю на дитячий організм.

Leave a Reply