На Львівщині оприлюднять графіки відключень світла

0
480
У Новояворівській громаді вимикатимуть світло без попередження

Тимчасові контрольовані відключення електроенергії у Львівській області: невдовзі оприлюднять графіки

Про це інформує Кулемет з посиланням на голову ЛОВА Максима Козицького.

Від ранку на території Львівської області запровадили вимушені відключення. Причина обмежень – загроза дисбалансу між споживанням та генерацією електроенергії. Тобто, споживання в енергосистемі країни наближається до рівня вищого за рівень виробітку електроенергії в ній.

📍Станом на зараз «Львівобленерго» формує та готує до оприлюднення графіки відключень на найближчі дні, щоб ви могли планувати свій час. 

Львівська ОВА активно комунікує з фахівцями Західного Територіального управління обслуговування мережі НЕК «Укренерго» та «Львівобленерго», щоб тривалість відключень не перевищувала 4 години. Дякую усім спеціалістам, які цілодобово працюють над забезпеченням населення та промислових споживачів електроенергією. 

Важливо розуміти, що в Україні є одна енергосистема і Львівщина є її частиною. Відтак, чи буде баланс у споживанні та генеруванні електроенергії залежить від усіх областей нашої держави. Кожен з нас може зробити свій вклад у зміцнення енергосистеми держави. 

Для цього сьогодні і щодня слід дотримуватися таких правил:

📍Раціонально використовуйте електроенергію. Вимкніть усі прилади, якими зараз не користуєтесь. Максимально обмежте використання електроенергії у пікові години навантаження на енергосистему – з 08:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.

📍Суб’єктам господарювання: вимкніть рекламу, підсвітки та зовнішнє освітлення після завершення робочого часу і упродовж комендантської години.

 

📍Якщо є така можливість, підприємствам слід частково перейти на роботу в нічний час.

Україна та українці демонструють свою стійкість щодня. Уже понад 8 місяців великої війни. З гідністю та в єдності подолаємо і цей виклик. Ворог може тимчасово залишити нас без електроенергії, але він вже ніколи не вийде з тієї темряви, в яку сам себе занурив.

Залишити відповідь