На Львівщині обмежать рух великовагових вантажівок у спеку (ФОТО, ВІДЕО)

0
601
На Львівщині обмежать рух великовагових вантажівок у спеку

Водіям великовагових вантажівок заборонили їздити дорогами загального користування у спеку. Це потрібно задля збереження дорожнього покриття. Про необхідність обмеження руху вказуватимуть спеціальні знаки. Заборона стосується вантажівок загальною масою понад 24 тонни.

Про це пише Кулемет з посиланням на Суспільне.

Відповідне розпорядження впровадили ще 1 червня. Однак воно діє лише за умови, що температура повітря піднімається до 28 градусів і вище. У цей час водії можуть перечекати спеку на майданчиках для відстою.

На Львівщині обмежать рух великовагових вантажівок у спеку
На Львівщині обмежать рух великовагових вантажівок у спеку
На дорогах Львівщини обмежили рух вантажівок
На дорогах Львівщини обмежили рух вантажівок

Один із них розташований у селі Гамаліївка, поблизу Львова. Аби дотриматись теплового режиму, у Гамаліївці зупинився водій із Ковеля Іван Паладян. Він везе деревину до Італії. Його машина загалом важить понад 27 тонн.

“Всі стоять і ми стоїмо, от і все. В нас 28 градусів, а це означає, що не можна їхати. Цілий день стоїш, а вночі їдеш”, — каже Іван Паладян.

Поряд, на узбіччі, стоїть вантажівка Ростислава Попеля.

“З природою не посперечаєшся. Зручно чи не зручно, а є норми, які треба виконувати”, — каже водій.

Для автомобілів, що важать понад 24 тонни, на Львівщині визначили більше 50 майданчиків для денного відстою.

“Вони рівномірно розташовані по всій території області. Пріоритетними є дороги міжнародного і національного значення, де рух є найбільш інтенсивним. Ці майданчики розташовані або неподалік від АЗС, або ж біля сервісів для того, щоб водії вантажівок не в полі зупинялись, а мали можливість скористатися необхідними для них послугами. Це 1200 паркомісць”, — каже речник обласної служби автомобільних доріг Іван Бондар.

Обмеження не стосується тих водіїв, які перевозять небезпечні вантажі, ті, що швидко псуються, а також живих тварин і птицю.

Leave a Reply