На Львівщині невідомі особи викинули сміття (ФОТО, ВІДЕО)

0
714

Садовому нагадали, що з часу його обіцянок щодо вирішення питання львівського сміття пройшло більше десяти років

19 лютого, мешканці Сокальської громади, неподалік села Бояничі, у полі, де колись був кар’єр, виявили величезну купу сміття.

Про це у Фейсбуці повідомив Олег Фенчин, інформує Кулемет.

Як вдалося з’ясувати, відходи привезені зі Львова, адже серед сміття знайшли квитанції про оплату комунальних послуг зі Львова, чеки з львівських супермаркетів, копії документів та ін.

“Попередньо Сокальська міська рада прийняла рішення про заборону прийому львівського сміття і це рішення є досі чинним. Мені не без різниці доля Червоноградського району і Сокальської громади. Вважаю, що мандри Львівського непотребу потрібно зупинити. Найближчим часом подам своє звернення до Львівської обласної ради та в правоохоронні органи, щодо проблеми незаконного розвезення сміття…”, – йдеться у повідомленні.

“Хочу нагадати, що для вирішення цієї проблеми Львів в 2020 році уже отримав 25 млн євро кредиту від ЄБРР та 10 млн євро ґранту – безповоротної фінансової допомоги від екологічних фондів. Маю надію, що правоохоронні органи розслідують цю справу і доведуть її до кінця”, – йдеться також у повідомленні.

Фенчин також нагадує меру Львова Андрію Садовому, що з часу його обіцянок щодо вирішення питання львівського сміття пройшло більше десяти років.

19 лютого, мешканці Сокальської громади, неподалік села Бояничі, у полі, де колись був кар’єр, виявили величезну купу…

Опубліковано Олегом Фенчиним Пʼятниця, 19 лютого 2021 р.

Leave a Reply