На Львівщині немає ефективної системи контролю за самоізоляцією пацієнтів

0
375
Наталія Тімко. Фото 4studio

На Львівщині немає ефективної системи контролю за самоізоляцією пацієнтів.

Про це під час сесії Львівської обласної ради заявила депутат Львівської обласної ради від “Слуги народу” Наталія Іванченко-Тімко, пише Кулемет.

Тімко запропонувала у проект рішення облради включити додатковий пункт: “Департаменту ОЗ ЛОДА пропонувати особам, які потребують самоізоляції, встановлення додатку “Вдома”. У разі відмови або відсутності технічної можливості передавати інформацію у органи Національної поліції для вибіркового контролю”.

Вона розповіла, що це питання контролює поліція шляхом вибіркової перевірки перебування осіб за місцем передбаченої самоізоляції.

“Враховуючи те, що штам “Омікрон” скоро прийде в Україну, на Львівщині на сьогоднішній день немає досконалої системи контролю за особами, які потребують самоізоляції. Це контактні особи, які не вакциновані, а також люди, які прибувають із територій держав, у яких реєструється штам “Омікрон””, – сказала Тімко.

Гримак запропонувала також додати до проекту рішення і органи місцевого самоврядування, які також будуть контролювати це рішення.

Відтак, депутати Львівської обласної ради прийняли цей пункт рішення: за 59 депутатів.

Leave a Reply