На Львівщині напрацюють стратегію розвитку фізичної культури та спорту

0
345
На Львівщині напрацюють стратегію розвитку фізичної культури та спорту

У січні має відбутися спільне засідання керівників депутатських комісій з питань спорту обласної та міської ради, представників ОТГ, управління фізичної культури та спорту ЛОДА для обговорення питання стратегії розвитку фізичної культури та спорту на Львівщині. Відповідні рішення відтак будуть відображені в обласній програмі та заходах, які запропонують провести на території новоутворених ОТГ та у віддалених селах.

Про це йшлося під час слухань проєктів обласних програм, які відбуваються у Львівській обласній раді впродовж 4-6 січня, пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

«Є пропозиція зібратися у колі людей, які готові запропонувати ідеї, як залучити якомога більше дітей, молоді до занять фізичною культурою та спортом, вести здоровий спосіб життя. На тих територіях, де є відповідна інфраструктура, є змога відвідувати різні секції, басейни, спортзали. А там, де її немає, треба організовувати і проводити масові заходи та спортивні змагання. Є також ідея, до прикладу, оголосити 2022 рік – роком спорту на Львівщині», – зауважила голова обласної ради Ірина Гримак.

Також в межах слухань комісія розглянула програму «Молодь Львівщини». «Є бачення у тих районах, де є навчальні заклади профтехосвіти чи вищі навчальні заклади провести для випускників, наприклад, конкурс «Спробуй себе у владі в ОТГ», щоб зацікавити молодь, змотивувати залишатися працювати в рідній області, а не будувати плани виїжджати закордон, – зазначила Ірина Гримак. – Маємо показати молоді, що ми готові їх чути, а вони змогли повірили в нас».

«Програму слід доопрацювати, розставити акценти на залученні молоді в новоутворених ОТГ та селах творити свою молодіжну політику на місцях», – підсумувала голова депутатської комісії з питань молоді та спорту Тетяна Бей.


Leave a Reply