На Львівщині напрацюють Комплексну програму регіонального розвитку

0
280
Львівщина має реально стати безпечною і для наших мешканців, і для гостей, – Ірина Гримак

На 2021 рік маємо підготувати Комплексну програму регіонального розвитку, яка б включала в себе три основних напрямки: конкурс мікропроєктів, міжмуніципальне співробітництво і підготовку масштабних проєктів, які можна було б реалізувати в межах як цілої області, так і в форматі міжрегіональної співпраці.

Про це повідомила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак під час слухань проєктів обласних цільових програм, пише Четверта студія з посиланням на прес-службу обласної ради.

«Бачення обласної ради полягає у тому, що для нас головне – інтереси громад Львівщини. Вони мають розуміти, куди вони рухаються. ЛОДА спільно з профільним відділом облради  мають напрацювати спільну програму, в якій передбачити можливість реалізації невеликих проєктів (мікропроєктів), більших проектів регіонального розвитку, в тому числі в межах добровільного об’єднання кількох громад та великих масштабних проєктів, навіть із залученням наших міжнародних партнерів. Ми маємо розуміти цілі та те, чого ми очікуємо від її реалізації.

Я також хочу припинити будь-які дискусії довкола конкурсу проєктів місцевих інціатив. Конкурс зараз активно триває, відділ облради, який займається адмініструванням конкурсу, щодня реєструє заявки і уже на 1 лютого ми будемо мати розуміння, скільки цьогоріч буде подано місцевих ініціатив. Маємо підтримувати ті громади, які хочуть змінити щось на краще у своїх населених пунктах», – наголосила Ірина Гримак.


Leave a Reply