На Львівщині Нацкорпус заблокував заправку Glusco (ФОТО, ВІДЕО)

0
776
На Львівщині Нацкорпус заблокував заправку Glusco

Сьогодні, 25 березня, на Львівщині неподалік села Тростянець, активісти Національного Корпусу заблокували заправку Glusco, яка має російське коріння та тісно пов’язана з Віктором Медведчуком.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-центр Національного корпусу у Львівській області.

Попри санкції РНБО, проти кума Путіна та його бізнес-партнерів, бізнес-об’єкти спонсорів тероризму, зокрема у Львівській області, досі працюють. Тому націоналісти заблокували заправку, облили будівлю та бензоколонки АЗС фарбою, залишили на вітринах інформаційні стікери та написи.

Нацкорпус Львівщини вже більше місяця  в рамках кампанії проти колаборантів продовжує проводити акції, спрямовані на закриття усіх підприємств, що належать проросійським нардепам або мають стосунок до країни-агресора. Такі ж акції біля російських заправок Нацкорпус сьогодні проводить по всій Україні. Адже купівля палива на заправках Glusco – це майже прямий прибуток Росії, з якого фінансується війна на сході України. НацКорпус рішуче налаштований покінчити з антиукраїнським бізнесом, що фінансує тероризм. Економічна база п’ятої колони має бути знищена!

Нагадаємо, два тижні тому СБУ провела обшуки в мережі заправок Glusco. Після цього було розпочате кримінальне провадження за чотирма статтями Кримінального кодексу, а саме за легалізацію чи відмивання майна, одержаного злочинним шляхом, зловживання владою, незаконне виготовлення підакцизних товарів і ухилення від сплати податків.

Leave a Reply