На Львівщині на розвиток туризму цього року планують витрати 3 млн гривень

0
494
На Львівщині на розвиток туризму цього року планують витрати 3 млн гривень

На Львівщині на розвиток туризму цього року планують витрати 3 млн гривень.

Про це йшлося під час засідання комісія з питань історико-культурної спадщини та туризму, на якому погодили проєкт Програми розвитку туризму та курортів у Львівській області на 2021 – 2025 роки, пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

Основними напрямками програми є підтримка місцевих ініціатив і проєктних пропозицій у сфері туризму від громад з усіх районів Львівщини. А саме – розвиток інформаційних центрів, розробка нових маршрутів до відреставрованих історичних та архітектурних пам’яток, промоція кожного району в контексті туристичної привабливості.

З обласного бюджету у 2021 році на туризм планують витратити 3 млн гривень,  однак більше коштів планують отримати з проєктів секторальної підтримки, державних цільових програм, грантових пропозицій.

«Ми розраховуємо на залучення позабюджетних коштів під конкретні проєкти. Адже Львівщина цікава для інвесторів, тут великий туристичний потенціал. Успішний досвід співфінансування у нас є. Наприклад, у 2020 році в туристичну галузь Львівщини вдалося додатково інвестувати понад 30 мільйонів гривень. Зараз дуже сприятливий час для розвитку», – розповів голова комісії з питань історико-культурної спадщини та туризму Іван Щурко.

Депутати також обговорили питання  покращення інфраструктури поблизу привабливих туристичних місць. Вони наголосили на важливості координації зусиль різних структур,  щоб  знайти можливість відремонтувати дороги, облаштувати паркомісця біля туристичних об’єктів, зробити благоустрій території.

«Доступність і комфортна інфраструктура впливають на популярність і прибутковість території. Тому кожного разу маємо детально аналізувати витрати, планувати на роки вперед, розуміти чи ефективним буде кожен новий маршрут, чи стане він прибутковим та цікваим», – пояснив Іван Щурко.

Leave a Reply