На Львівщині на коронавірус протестували 19 037 осіб

0
568
Львівська обласна інфекційна лікарня готова прийняти хворих на коронавірус, фото Андрій Садовий

На Львівщині мобільні бригади, у складі сімейного лікаря та медичної сестри, продовжують здійснювати експрес-тестування громадян, які повернулися із-за кордону.

Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

Відтак, упродовж 5 травня, тестування здійснювалось у всіх районах Львівщини. Тестуванням вдалось охопити 481 особи. Відмовились від проходження тестування 0 осіб.

Зазначимо, за станом здоров’я осіб, які відмовляються проходити тестування, постійний нагляд вестиме сімейний лікар, а працівники поліції складають відповідний протокол. Результати 481 осіб є негативними 0 – позитивний.

У разі, коли експрес-тести осіб є позитивними – аналіз скеровують на тест ПЛР і вже після результатів полімеразно-ланцюгової реакції у особи фіксують/не фіксують наявність коронавірусної інфекції.

Експрес-тести проводитимуть для мешканців Львівщини, які повернулись в Україну упродовж двох останніх тижнів, а також тим, хто контактував із хворими на коронавірус. Безкоштовним тестуванням охоплять також медиків. У планах – тестувати водіїв, продавців та інші категорії, які контактують із людьми і є в зоні ризику.


Leave a Reply