На Львівщині мешканці погрожують вдатись до радикальних дій через зрив опалювального сезону (ВІДЕО)

0
1784

Мешканці Нового Роздолу на Львівщині погрожують вдатись до радикальних дій через загрозу зриву опалювального сезону. Про це йшлось під час віче у Новому Роздолі.

Місцеві побоюються, що через відсутність опалення та інтенсивну роботу обігріваючих приладів можуть залишитись ще й без світла.

Представники Львівської ОДА ж обіцяють подати мешканцям опалення не раніше, ніж за три-чотири тижні.

Як повідомив журналістам заступник директора обласного департаменту ЖКГ Тарас Зозуля, опалення можна подати не раніше три-чотири тижні.

Натомість працівникам двох ТЕЦ боргують виплату заробітної плати у сумі майже 14 млн грн.

Додамо, що представник підприємства-боржника на місце збору громади у Новому Роздолі так і не з’явився.

Мешканці кажуть, що готові вдаватись до більш радикальних через те, що уже другу зиму сидіти без опалення не хочуть.

Відтак, як йшлось на віче, два комунальних підприємства потрібно передати на управління або відповідних міст, або ж на комунальне підприємство обласного підпорядкування, а влада усіх рівнів повинна зосередити свої зусиллям на тому, що ці підприємства отримали усі необхідні ліцензійні документи. Натомість уряд повинен виділити стартовий капітал, зокрема для того, щоб розрахуватись із працівниками та для технічного запуску підприємств.

“Це те, що мало бути зроблено учора. Але у першу чергу вони повинні визнати, що управитель є неефективним та передати ТЕЦи Новояворівська та Нового Роздолу на управління у містам, адже місто ніколи не буде нищити майно, від яких залежить належний добробут його громадян”, – зазначив журналістам директор ТОВ НВП “Енергія – Новояворівськ” Андрій Гнатуш.

Залишити відповідь