На Львівщині медикам не виплатили надбавки до зарплат (ВІДЕО)

0
350

З січня медики Жовківської лікарні не отримують надбавки до зарплатні. Через це вони неодноразово збиралися на акції протесту. Чому затримують виплати і коли лікарі отримають гроші Суспільному розповів в.о. директора Жовківської лікарні Володимир Боровик.

Про це пише Кулемет з посиланням на Суспільне.

Раніше працівникам вторинної ланки виплачували доплати в розмірі 30%, 50% і 70% від заробітної плати. До прикладу, молодший медичний працівник отримував надбавку в обсязі 1000 гривень, медична сестра — 2 тисячі гривень, лікар — 3 тисячі. Проте через зміну механізму виплат протягом двох місяців медикам не можуть нарахувати гроші.

“Всі пакети НСЗУ були продовжені до квітня, кошти ми отримали — 1,5 мільйона. Тут є питання, немає механізму виплати, ми мусимо придумати, як то має бути. Затримка тільки через це, що нема розробленого державою механізму. Ми обдзвонили всі лікарні Львова, ніхто ще не виплатив тих коштів”, — каже Володимир Боровик.

Постанова, яка регулювала механізм виплат припинила дію на початку 2021 року. За словами Володимира Боровика, аби виплатити надбавки потрібно зареєструвати додаток до колективного договору.

Раніше це робили у Жовківській районній державній адміністрації, проте в межах децентралізації цю установу ліквідували. Тому кореспонденти Суспільного звернулись до мера Жовкви Олега Вольського.

“Сьогодні ми попросили в керівництва лікарні фінансові звіти по ковідних виплатах і по виплатах надбавок лікарям на час пандемії. Візьмемо ці фінансові звіти, їх проаналізуємо та подивимося чи є можливість виплатити ці кошти, чи її немає”, — каже Олег Вольський.

У мерії вивчати документацію почали від середи, 3 березня.


Leave a Reply