На Львівщині люди перекривали дорогу Сокаль – Червоноград (ФОТО)

0
848
На Львівщині люди перекривали дорогу Сокаль - Червоноград

Мешканці селища Жвирка влаштували акцію на дорозі, яка з’єднує Сокаль та Червоноград. Так люди вимагають відремонтувати ділянку дороги у їхньому селищі.

Як повідомив із місця події кореспондент Суспільного Назар Онисько, участь у перекритті дороги взяли близько 40-а людей. Вийшла на протест і мешканка села Жвирка Галина Козак, пише Кулемет.

“Ми тут стоїмо для того, щоби нам зробили капітальний ремонт вулиці Першого травня. Тому що там такі умови, що ми вже не маємо, як далі терпіти. Коли сухо, нема дощу, пилюка така, що не можна на вулицю ні вийти, ні вікна відкрити. Там ями страшні, гуркіт страшний, стіни в хатах тріскають. Коли дощ – болото. Не можна ніяк пройти”, — каже пані Галина.

На Львівщині люди перекривали дорогу Сокаль – Червоноград
На Львівщині люди перекривали дорогу Сокаль – Червоноград
На Львівщині люди перекривали дорогу Сокаль – Червоноград
На Львівщині люди перекривали дорогу Сокаль – Червоноград

Перекривати дорогу люди розпочали близько 9 години ранку. Проїзд дозволяли рейсовим автобусам, автомобілям швидкої допомоги та тим людям, які їхали до лікарні.

Вийшов на протест і Олег Галус. Чоловік розповідає, що мешкає на вулиці Першого травня 7 років. За цей час там жодного разу не робили ремонту.

“Бувають такі моменти, коли у нас жнива чи фури їздять – в хаті трясе. Дитина в мене має групу інвалідності – вона не спить. Я забираю дитину і цілу ніч по дорозі, по Червонограду по Сокалю з дитиною їжджу”, — каже мешканець Жвирки Олег Галус.

За словами міського голови Сокальської громади Сергія Касьяна, про проблему знають і вже почали шукати шляхи її вирішення:

“Обласний департамент дорожнього господарства пообіцяв 400 тисяч гривень. Десь є домовленість, що голова Червоноградської районної адміністрації і голова районної ради пообіцяли співфінансування 250 тисяч і наша Сокальська територіальна громада – ми на себе беремо зобов’язання до кінця року дати гарантійний лист і до кінця року сплатити півмільйона гривень”.

Протест тривав дві години. За словами місцевого мешканця Богдана Козака, це попереджувальна акція протесту. Якщо ситуація не зміниться, то перекриватимуть дорогу довше.

Leave a Reply