На Львівщині конфіскували чотири раритетні Євангелії, які намагалися вивезти за кордон (ФОТО)

0
679
На Львівщині конфіскували чотири раритетні Євангелії, які намагалися вивезти за кордон

Прикордонники пункту пропуску “Грушів-Будомєж” конфіскували чотири раритетні видання Євангелія. Про це повідомили на Facebook-сторінці Галицької митниці.

Під час огляду прикордонники виявили три примірники раритетних видань 1909 року, розміром з сірникову коробку, та одне — 1921 року, більшого розміру. Усі книги хотів перевезти через кордон українець.

“21 квітня на українсько-польському кордоні, в пункті пропуску “Грушів – Будомєж”, для проходження митного контролю мешканець Дніпропетровщини обрав “зелений коридор”. Громадянин заявив про те, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, не підпадають під встановлені законодавством заборони та/або обмеження”, — повідомили у пресслужбі Галицької митниці.

Під час огляду у чоловіка виявили 4 раритетні видання. Їх конфіскували та відправили на експертизу. Щодо чоловіка склали протокол про порушення митних правил за статтею 471 — порушення порядку проходження митного контролю.

Карається штрафом 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян — 1700 гривень, а також передбачає конфіскацію предметів.

Відповідно до частини 5 статті 374 Митного кодексу України, культурні цінності, виготовлені 50 і більше років тому, незалежно від їхньої вартості та способу переміщення через митний кордон України, підлягають письмовому декларуванню.

Працівники Галицької митниці вилучили раритетні ☦ Євангелія

Українець намагався вивезти за кордон чотири Євангелія…

Опубліковано Державна митна служба України Середа, 21 квітня 2021 р.

Залишити відповідь