На Львівщині із обласного бюджету встановлять виплати медичним працівникам

0
315
Медична комісія на своєму засіданні опрацювала проєкт профільної програми

Комісія з питань охорони здоров’я та материнства сьогодні, 21 грудня, на своєму засіданні розглянула уточнений проект Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради, пише Кулемет.

Як розповіла голова комісії Анна Ярмола, комісія підтримала ініціативу Львівської облдержадміністрації та профільного департаменту щодо встановлення виплат медпрацівникам ковідних лікарень Львівщини, які захворіли на коронавірусну хворобу.

“Йдеться про медиків, які безпосередньо задіяні до лікування пацієнтів із ковід-19 та які захворіли внаслідок виконання своїх службових обов‘язків. Виплата здійснюватиметься у розмірі двох посадових окладів. Програма має діяти з 25 грудня до кінця лютого. До цього відповідна програма діяла тільки для ковідних лікарень, які перебувають у власності Львівської обласної ради. Виплати здійснювались і медичним (два посадових оклади) і немедичним (один посадовий оклад) працівникам. Як розповіли у департаменті, на сьогодні кошти отримали 97 осіб на загальну суму 2 мільйони 100 тисяч гривень. Раніше виплати здійснювались із небюджетних надходжень.Проект рішення має розглянути на найближчому засіданні депутатський корпус Львівської обласної ради”, – пояснила вона.

Також члени комісії разом з департаментом охорони здоров’я ЛОДА мають сформувати план роботи Львівської обласної ради на І півріччя 2021 року щодо галузі медицини.

Окрім того, депутати опрацювали низку листів та звернень на комісію.

Leave a Reply