На Львівщині ініціюють проект щодо підтримки та допомоги жінкам з онкологічними захворюваннями

0
284
На Львівщині ініціюють проект щодо підтримки та допомоги жінкам з онкологічними захворюваннями

Ти будеш жити, мамо!» – так називається ініціатива БФ «Відповідальне батьківство», до якої волонтери запросили долучитися  депутатський корпус Львівської обласної ради.

Голова благодійного фонду «Відповідальне батьківство» Уляна Оксенюк  розповіла, що 5 квітня у дзеркальній залі Львівського оперного театру відбудеться благодійний вечір з однойменною назвою «Ти будеш жити, мамо».

«Найважливіше для мене сьогодні – щоб люди розуміли всю важливість проблеми і співдіяли задля результату. На жаль, дуже часто ми чуємо про допомогу хворим дітей, але рідше – про допомогу дорослим. Мені найбільше болить діагноз рак для матерів. Я маю особисту історію. У серпні минулого року померла від раку мати друга мого сина. Залишилося четверо дітей. Я відчуваю себе співвідповідальною, я дбаю про цих дітей. Так зародилася ідея ініціативи для допомоги матерям, які мають малолітніх дітей і хворі на онкологію», – каже Уляна Оксенюк.

Жінка вже кілька років пропагує відповідальне батьківство і сама є багатодітною мамою. А її благодійний фонд має під опікою 18 дітей-інвалідів дитинства.

Відтак керівництво обласної ради запропонувало волонтерці скласти перелік пропозицій до співпраці для їх опрацювання на профільних комісіях та обговорити ідеї промоційних відеоматеріалів.


Leave a Reply