На Львівщині горіло сміттєзвалище (ВІДЕО)

0
766
Львівське сміття продовжує мандрувати Україною

В ніч з вівторка на середу сталася пожежа у приміщенні Альфа-Банку на території ринку, а вже о 7:15 ранку поступила інформація про загорання на території Бродівського сміттєзвалища.

Про це інформує Кулемет з посиланням на прес-службу Бродівської міської ради.

Вогнеборці прибули на місце пожежі та виявили, що загорання сталося у важкодоступному місці, куди вже майже тиждень не висипали сміття. Сильний боковий вітер розганяє вогонь, а складний природній рельєф суттєво ускладнює роботу пожежникам.

Попередньо займання було локалізовано вранці, але через вітряну погоду погасити його не вдається і досі. На об’єкті працює пожежна бригада з трьома машинами. Техніка цистернами підвозить воду. Планується задіяти великогабаритний водовоз.

За попередньою інформацією, місця, звідки розповсюдився вогонь знаходяться біля самого підніжжя сміттєвого валу, куди не потрапляють прямі сонячні промені. Враховуючи, що вранці та вночі температура трималася близько нуля градусів, не виключають версію підпалу.

На місце події, крім пожежників та лісівників, прибув Бродівський міський голова Анатолій Белей. На даний час тривають роботи з ліквідації займань, проте у товщі накопиченого сміття тримається висока температура.

“Звертаємось до мешканців громади, будинки яких потрапляють у зону задимлення з проханням зачиняти вікна, оскільки випари від вогнища є потенційно токсичними.
Бережіть себе”, – йдеться у повідомленні.

Leave a Reply