На Львівщині дві політичні партії вирішили «дотягнути» свій результат

0
638
"За майбутнє" набирає 5,25% голосів виборців до Львівської обласної ради

У Львівській області мають місце факти, коли на голову ТВК і членів комісій здійснюється тиск з метою фасифікації результатів виборів.

Як пише Кулелет, про це повідомляється на сторінці «Львівщина За Майбутнє» у ФБ.

“Якщо ці політики не припинять тиск на членів ТВК та спроби махінацій з результатами волевиявлення, ми оприлюднимо поіменний список всіх учасників цього незаконного процесу”, – наголошується у повідомленні.

«За інформацією, якою володіє партія «ЗА МАЙБУТНЄ» дві політичні партії, яким вочевидь здався замалим їхній результат, вирішили «дотягнути» його за рахунок інших політичних сил. І сьогодні ці політики, замість нарешті завершити виборчий процес, намагаються перевести його в незаконну площину та чинять тиск на голову ТВК та рядових членів комісій, аби переписати результати виборів.

Ми хочемо нагадати усім учасникам цього ситуативного бандформування, що за всі заплановані ними кроки, українським законодавством передбачена кримінальна відповідальність за статтею 158 ККУ: позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

Ми закликаємо людей, яких у фінансовий чи інший спосіб ці ділки намагаються «вмотивувати» на порушення, бути на стороні закону.

Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» наголошує, що ми маємо 100% протоколів з мокрими печатками, де офіційно зафіксований результат нашої команди на Львівщині. Ми відстоюватимемо кожен голос і не допустимо жодних махінацій та крадіжок.

На додаток, якщо ці політики не припинять тиск на членів ТВК та спроби махінацій з результатами волевиявлення, ми оприлюднимо поіменний список всіх учасників цього незаконного процесу», – зазначається у повідомленні.

Додамо, сьогодні, 28 жовтня, у Львівському прес-клубі о 15:00 відбудеться спільна прес-конференція “За майбутнє” та Народного руху України на цю тему.


Leave a Reply