На Львівщині дороги від снігу очищає 180 одиниць спецтехніки

0
231
Фото: відкриті джерела

У Львівській області для очищення доріг державного та місцевого значення від снігу задіяли 180 одиниць техніки. Використали 1054, 7 тонн ПСС для механізованої та ручної підсипки.

Про це інформує прес-служба Львівської ОДА, пише Кулемет.

Відтак, Служба автомобільних доріг у Львівській області задіяла 109  одиниць техніки та використала 776 тонн піщано-соляної суміші. Своєю чергою, департамент дорожнього господарства облдержадміністрації залучив до очищення доріг 71  технічний засіб та використав  278, 7 т ППС.

Львівська облдержадміністрація закликає мешканців області та гостей дотримуватися правил дорожнього руху.  У разі виявлення не розчищених або не посипаних доріг звертайтесь на гарячу лінію області “112”.

Зазначимо, як інформує Служба автомобільних доріг у Львівській області, у зв’язку із значними переметами, з метою забезпечення ефективної роботи снігоприбиральної техніки, введено обмеження руху вантажного автомобільного транспорту на автомобільній дорозі загального користування державного значення Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква на ділянці с. Бояничі – межа Волинської області (км 89+538 – км 104 +400) до 15:00 години.

Великогабаритний транспорт скеровують у визначені місця відстою та на стоянки АЗС.


Leave a Reply