На Львівщині доба пройшла спокійно, – МВС

0
407
Загострення криміногенної ситуації на Львівщині немає, - МВС

Минулої доби, 3 березня, надзвичайних подій на Львівщині не сталося.

Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

Поліцейські спільно з співробітниками інших правоохоронних структур, бійцями територіальної оборони та представниками громадських формувань патрулюють вулиці Львова та інших населених пунктів області, несуть службу на блокпостах.

«Проводяться заходи для забезпечення правопорядку, протидії воєнним загрозам, недопущенню мародерства, а також – надання допомоги людям. На блокпостах правоохоронці перевіряють документи в громадян та транспортні засоби. Це робиться з метою виявлення осіб, дії яких можуть дестабілізувати обстановку в регіоні та становити небезпеку для територіальної цілісності України»,- розповів начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Олександр Шляховський.

В посиленому режимі працюють також оператори служби 102, які цілодобово приймають повідомлення про підозрілих осіб, автомобілі, виявлені позначки, маяки та сигнали, небезпечні чи підозрілі предмети, а також правопорушення.

Так, від початку введення в Україні воєнного стану, на лінію 102 поліції Львівщини надійшло більше 67 тисяч дзвінків. За усіма проводились перевірки. Зокрема, громадяни надали:

– більше 350 повідомлень про виявлені мітки, чи осіб, які наносили ці мітки;
– майже 2 тисячі повідомлень про підозрілих осіб;
– майже 500 повідомлень про виявлення дронів (квадрокоптерів);
– більше 350 повідомлень про виявлення підозрілих предметів;
– майже 450 повідомлень про підозрілі світлові сигнали;
– більше 800 повідомлень про підозрілі транспортні засоби.

«Під час реагування на повідомлення громадян правоохоронці виявили та затримали близько 100 осіб, які можуть бути причетними до диверсійної діяльності. Найчастіше в них виявляли телефони з фотографіями стратегічних об’єктів та об’єктів життєзабезпечення, розташованих на території Львова та області. зараз ними займаються відповідні служби»,- розповів Олександр Шляховський.

Правоохоронці вдячні громадянам за співпрацю.

Тримаймо стрій! Разом до перемоги!

Слава Україні!

Leave a Reply