На Львівщині до кінця травня визначать переможців Конкурсу проектів регіонального розвитку

0
567

На Конкурсній раді з реалізації Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини на 2021-2025 роки затвердили рейтинги потенційних переможців Конкурсу проєктів регіонального розвитку 2021. Нагадаємо, що період подачі заявок на участь у Конкурсі тривав з 26 березня до 26 квітня. Сума коштів, виділених з обласного бюджету на 2021 р. для реалізації проєктів, поданих на Конкурс,  складає 50 млн грн.

Як розповів на засіданні Конкурсної ради директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда, відділ розвитку територій департаменту економічної політики облдержадміністрації відповідно до процедури проведення Конкурсу перевірив відповідність поданих заявок формальним ознакам (відповідність пріоритетам, умовам конкурсу, наявність повного пакету необхідних документів тощо). З 73-х громад Львівської області заявки на участь у Конкурсі подали 62. В результаті, всього подано 108 проєктів. З них 102 погоджено до подальшого розгляду (54 зареєстровано без зауважень, а 48 – відправлено на доопрацювання). 6 проєктів відхилено повністю.

Конкурсна рада доручила експертам до 17 травня провести експертизу поданих проєктів. Для цього призначено 12 експертів, по 2 пріоритетних у кожній галузі.

«Сьогодні дано старт оцінці проєктів, поданих на Конкурс регіонального розвитку. Всі вони  є розвитковими та соціально значущими для територій. У кінці травня у Конкурсній раді планують визначити переможців, а до кінця червня – підготувати всю необхідну документацію, щоб на місцях органи місцевого самоврядування могли вчасно реалізувати проєкти», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Реалізація проєктів регіонального розвитку здійснюється за кошти обласного бюджету на підставі Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини на 2021-2025 роки, що затверджена Львівською обласною радою. Вартість проєктів у для участі у Конкурсі у 2021 р. складає від 1,5 млн грн.

Легко зруйнувати, але важко напрацювати та реалізувати щось нове!

Це я про обласний конкурс проєктів місцевого…

Опубліковано Романом Филиповим Пʼятниця, 30 квітня 2021 р.

Leave a Reply