На Львівщині для громад провели навчання (ФОТО)

0
270

Львівський осередок Української академії лідерства та управління молоді та спорту ЛОДА організували “Програму навчання для молодіжних просторів у громадах”.

Про це повідомив комунікаційник Львівського осередку Української академії лідерства Максим Бадік, пише Кулемет.

За словами організаторів, мета заходу — підсилити спроможність людей із молодіжних просторів активізувати свої громади. Програма пройшла у готелі “Львів” та містила два дводенні інтенсиви (7-8 та 19-20 жовтня) для 29-ти учасників.

Студенти Української академії лідерства були учасниками панельної дискусії “Хто такі волонтери?”, де ділилися своїм досвідом у цій сфері. Також молодь долучилася до модерування лекції.

«Мені було цікаво поділитися з учасниками досвідом волонтерства. Я хотіла допомогти молоді знаходити та формулювати проблеми. Тут я познайомилася з активними представниками різних громад,обмінялася досвідом для спільного розвитку та здобула корисну й практичну інформацію від спікерів»,  — каже Стефанія Автономова, студентка Української академії лідерства.

У планах Української академії лідерства — провести стратегування у громадах, що взяли участь в події. Учасники інтенсивів та представники Академії планують спільний захід у місцевих громадах.

Українська академія лідерства — це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл, коледжів чи закладів вищої освіти віком від 16 до 20 років. Зараз Академія налічує п’ять осередків: у Києві, Львові, Харкові, Миколаєві та Маріуполі.

Leave a Reply