На Львівщині для дітей-сиріт обіцяють закупити 30 житлових об’єктів

0
208
Львівська облрада зібралась на друге пленарне засідання, фото прес-служба облради

Львівська обласна рада сьогодні, 18 лютого, затвердила Регіональну програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області на 2021 – 2025 роки. Про це пише Кулемет.

Цього року на реалізацію програми передбачено 8 млн грн. За ці кошти планують придбати щонайменше 30 житлових об’єктів.

Право на придбання житла мають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування від 16 до 23 років, які перебувають на квартирному обліку.

Закуповують житло у співфінансуванні з місцевим бюджетом відповідно до коефіцієнту спроможності громади. Помешкання має відповідати усім технічним нормам та бути комфортним для проживання.

За даними Служби у справах дітей, на кінець січня на Львівщині є зареєстровані 2251 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, з яких 399 дітей потребують поліпшення житлових умов та перебувають на обліку.

У минулому році у межах обласної програми для 33 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, загалом придбали 25 помешкань за майже 13 млн грн. Співфінансування з місцевих бюджетів тоді склало майже 6 млн грн.


Leave a Reply