На Львівщині депутати піднялись на гору Пікуй (ФОТО)

0
203
На Львівщині депутати піднялись на гору Пікуй

21 серпня депутати та працівники Львівської обласної ради, депутати місцевих рад, голови територіальних громад Львівщини разом вийшли на вершину гори Пікуй та звідти привітали усіх з 30-тою річницею Незалежності України та Днем Державного Прапора України.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

Масове сходження, організоване за ініціативою Львівської обласної ради розпочалося вранці, після проведення відповідного інструктажу та розминки. Загалом пішки підкорити гору зголосилися понад 200 осіб.

Учасники сходження гуртом пройшли помаркованим маршрутом до верхівки гори й розгорнули великий синьо-жовтий стяг та разом гучно заспівали Державний Гімн України.

На Львівщині депутати піднялись на гору Пікуй
На Львівщині депутати піднялись на гору Пікуй
На Львівщині депутати піднялись на гору Пікуй

«Здолавши кілька кілометрів шляху, з позитивними емоціями ми справді дуже щиро передали вітання з Днем Незалежності України усім громадянам. На найвищій вершині Львівщини сьогодні була фантастична, святкова атмосфера. Дякую усім, хто долучився до цієї ініціативи. Україна єдина, українці – сильна, непереможна нація», – акцентувала Ірина Гримак.

«Дуже символічно, що напередодні Дня Незалежності, командою Львівської обласної ради ми вийшли на Пікуй, гору, яку любив Іван Франко», – зауважив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод та нагадав, що за кілька днів відзначатимемо ювілей великого Каменяра.

Нагадаємо, гора Пікуй розташована у селі Верхнє Гусне на Самбірщині та є найвищою вершиною Львівської області. Висота гори 1 405 метрів.


Leave a Reply