На Львівщині дали старт впровадженню єдиної системи відеоспостереження

0
406
На Львівщині дали старт впровадженню єдиної системи відеоспостереження

Для забезпечення автоматизації, централізації збирання та обробки візуальної інформації з використанням сучасних інформаційних технологій Головне управління Національної поліції у Львівській області запровадить інтегровану загальнообласну систему відеоспостереження та відеоаналітики «Безпечна Львівщина» та розробить положення її функціонування.

Цю новацію передбачили депутати облради сьогодні, 27 квітня, 62 голосами підтримавши внесення змін у Комплексну програму «Безпечна Львівщина» на 2021 – 2025 роки, пише Кулемет.

Органи місцевого самоврядування, встановлюючи власні прилади для відеонагляду, мають дотримуватися уніфікованих, визначених фахівцями Нацполіції технічних вимог та обов’язково інтегрувати місцеві камери у загальнообласну систему відеоспостереження та аналітики «Безпечна Львівщина».

«Ми прив’язуємося лише до технічних характеристик. Щоб об’єднати камери на різних територіях потрібні єдині параметри. Технічні розбіжності між обладнанням можуть спричинити проблеми з комутацією і додаткові видатки», – зазначив голова комісії з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань Назарій Сумало.

До слова, щоденну інформацію з камер збиратимуть у штабі Головного управління Нацполіції.

У свою чергу, голова Львівської обласної ради Ірина Гримак звернулася до начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Олександра Шляховського з пропозицією до 1 жовтня систематизувати отриману інформацію про кількість закуплених, встановлених на території області камер та процес приєднання їх до загальної системи.

«Таким чином ми зможемо проаналізувати виконання заходів програми «Безпечна Львівщина» та перевірити чи всі заплановані на цей рік ініціативи вдасться реалізувати», – акцентувала Ірина Гримак.

НАГАДАЄМО, 16 березня Львівська обласна рада затвердила Комплексну програму «Безпечна Львівщина».


Leave a Reply