На Львівщині БЕБ передає понад 150 тонн конфіскованих товарів мешканцям Миколаївської та Херсонської областей

1
61
На Львівщині БЕБ передає понад 150 тонн конфіскованих товарів мешканцям Миколаївської та Херсонської областей

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки України у Львівській області за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури передають першу партію товарів до Херсонської та Миколаївської обласних військових адміністрацій.

Про це пише Кулемет з посиланням на БЕБ Львівщини.

Загалом, це 150 тонн, або понад 763 піддони, з дитячими товарами, засобами гігієни, медикаментами та продуктами харчування нетривалого терміну зберігання. Товари призначені для потреб мешканців цих областей.

Рішення про зняття арешту з частини майна, яке зберігається на складі прийняв Личаківський районний суд м. Львова з метою збереження економічної вартості продукції. Йдеться про понад 900 піддонів з побутовими товарами.

Як повідомлялося раніше, ці товари були виявлені у складському приміщенні у Львівській області наприкінці квітня. Речі ввезли на територію України через державний кордон без сплати податків та обов’язкових митних платежів.

Звернення щодо передачі речей надійшли до Територіального управління БЕБ у Львівській області від Миколаївської та Херсонської обласних військових адміністрацій, військових частин ЗСУ, Державної прикордонної служби України та Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) триває.

Детективи Територіального управління БЕБ у Львівській області виявили складські приміщення, площею 1600 кв. м., заповнені товарами гуманітарної допомоги невстановленого походження.

1 коментар

Leave a Reply