На Львівщині 40 людей оштрафували за відсутність маски

0
570

Правоохоронці нагадують: від суботи, 21 листопада, вступив у дію закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», згідно з яким заборонено перебувати у громадських місцях без маски.

Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області, пише Кулемет.

Протягом минулих вихідних поліцейські Львівщини склали 84 протоколи щодо порушення карантинних обмежень за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, 40 з яких стосувалися перебування громадян у громадських будівлях і транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту.

Усього від початку карантину (11 березня 2020 року) працівниками превенції поліції Львівщини Львівській області та патрульними поліцейськими виявлено 4157 фактів порушень карантинних обмежень, за якими складено адмінпротоколи:

– на підприємців – 362, з них: кафе, ресторани, бари – 247 (з них заклади після 22.00 – 130);

– на громадян, що перебували в громадських місцях без масок – 1956 (з них на продавців, що не користувалися засобами індивідуального захисту – 1676);

– на перевізників – 745.

Тож поліцейські Львівщини закликають підприємців та перевізників й надалі дотримуватися карантинних обмежень, а громадян – користуватися засобами індивідуального захисту у громадських будівлях і транспорті.

За порушення правил карантину передбачена адміністративна відповідальність –  накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, – накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Залишити відповідь