На Львівщині 16-річний мотоцикліст втратив ногу в ДТП з автівкою

0
68
На Львівщині 16-річний мотоцикліст втратив ногу в ДТП з автівкою

У львівському “Охматдиті” врятували 16-річного хлопця, який їхав на мотоциклі та зіткнувся з легковим автомобілем. У результаті аварії підліток залишився без ноги.

Про це повідомили на facebook-сторінці Львівської обласної дитячої клінічної лікарні “Охматдит”, передає Четверта студія.

Через дорожньо-транспортну пригоду у юнака стався травматичний відрив стопи та нижньої третини гомілки. Постраждалого у нічний час доставили катерою “швидкої” до лікарні. Стан хлопця був важким, проте він перебував при свідомості.

“Нога була дуже забрудненою, тотальне пошкодження нервів, судин та м’язів. Окрім того, було багато синців, ран, відкритий уламковий перелом середньої третини лівого стегна”, – повідомив лікар травматолог Олександр Корольков.

У медзакладі терміново скликали консиліум лікарів за участі судинного хірурга. Медики оцінили стан ноги за шкалою життєдіяльності кінцівки і перспектив розвитку ускладнень, зокрема гнійно-септичних, та вирішили ампутувати ліву гомілку на рівні верхньої середньої третини в межах здорових тканин по життєвих показах.

Також медики виконали закрите вправлення уламкового перелому стегна і фіксацію його на апараті зовнішньої фіксації на основі стержнів, хірургічну обробку ран тощо.

Наразі стан хлопця стабілізовано, з ним працює психолог. Попереду на дитину чекає протезування.

Лікарі “Охматдиту” закликають батьків проведити роз’яснювальну роботу з дітьми, які керують або хочуть їздити на мотоциклі. Лише за останній тиждень троє пацієнтів поступило до лікарні з пораненнями внаслідок ДТП за участі мотоциклів.

Leave a Reply