На Львівщині пройде акція «Нагодуй птахів взимку»

0
908
На Львівщині пройде акція «Нагодуй птахів взимку»

8 грудня у Львові та районах області проходитиме загальнодержавна акція «Нагодуй птахів взимку». В її рамках розміщуватимуть годівнички у парках та скверах міст, населених пунктів, на територіях шкіл, дитячих садочків тощо. Про це повідомляє Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства, пише Кулемет.

Розвішування годівниць відбудеться за участі шкільних лісництв, органів місцевої влади, представників ЗМІ та громадськості у паркових зонах та скверах міст, населених пунктів, на території шкіл та дошкільних навчальних закладах.

У населених пунктах області просимо звертатись безпосередньо до лісогосподарських підприємств, які розташовані в межах їх зони діяльності.

8 грудня у місті Львів годівниці у першій половині дня розвішуватимуть зокрема у парку «Високий Замок», парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Стрийський парк», парк «Знесіння», а також у парках навчальних закладів лісотехнічного університету, Львівського медичного університету імені Данила Галицького, у паркових зонах шкіл та дошкільних навчальних закладів.

Leave a Reply