На Львівщині завершується утворення Радехівської міської об’єднаної громади

0
918

Висновок про відповідність Конституції та законам України проектів рішень «Про добровільне об’єднання територіальних громад» підписав голова Львівської ОДА Олег Синютка. Про це повідомляє Львівський центр розвитку місцевого самоврядування.

За результатами розгляду встановлено, що проекти рішень Радехівської міської ради, Бишівської, Немилівської, Кривецької, Тетевчицької, Середпільцівської, Синьківської, Оглядівської, Пиратинської та Сушнівської сільських рад Радехівського району відповідають основним умовам добровільного об’єднання відповідно до ст 4 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Територія громади розташована в межах однієї області та є нерозривною. При прийнятті рішень щодо об’єднання були взяті до уваги історичні, природні, етнічні, культурні та інші чинники, що впливають на соціально-економічний розвиток, якість та доступність публічних послуг.

Проекти рішень підготовлено з дотриманням порядку добровільного об’єднання та пройшли обов’язкове громадське обговорення.

До складу громади увійшли Радехівська міська рада та дев’ять сільських рад.

Директор Львівського ЦРМС, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Галина Гречин спільно з радниками Центру взяли участь у громадських обговореннях більшості сільських рад.

Нагадаємо, що процес створення ОТГ розпочався 25 квітня 2018 року з моменту підписання Радехівським міським головою Степаном Коханчуком відповідного розпорядження про ініціювання.

Leave a Reply