На Львівщині затвердили Комплексну програму соціально-економічного розвитку

0
1057

Сьогодні, 21 грудня, на позачерговій сесії Львівської обласної ради, депутати проголосували за ухвалення Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2018 рік.

Програма спрямована на досягнення п`яти цілей: конкуретноспроможна  економіка, якість життя, відкриті кордони, розвинуте село та туристична привабливість.

“Серед джерел фінансування варто виділити програмний ресурс обласного бюджету, обсяг якого становить 1 млрд 382 млн грн. Окрім того, ми розраховуємо на істотний фінансовий ресурс із державного бюджету, не менший ніж був  у 2017 році. Очікуємо на ресурс майже 300 млн грн. субвенції на соціальний розвиток окремих територій. До того ж плануємо залучати кошти міжнародної технічної допомоги та інші джерела фінансування. Пріоритетними залишаються стабілізація процесів  економічного зростання”, – зазначив директор департаменту економічної політики Роман Филипів.

Програма розвитку освіти передбачає покращення матеріально-технічної бази, енергозбереження, а також розвиток професійно-технічної освіти та підтримка опорних шкіл.

“В сфері медицини плануємо залучати гроші на розвиток сільських амбулаторій. Популяризація та  промоція Львівщини відбуватиметься шляхом зустрічей з іноземними делегаціями. Розвиток села відбуватиметься завдяки кооперативному  рух з фінасуваням проектів, реалізація комплексної програми, що дає свої результати, та проведення аудиту земель із  залученням незадіяних територій”, – наголосив Роман Филипів.

Окрім того, в виконання програми дасть можливість збільшити обсяги виробництва та розвинути галузі переробної промисловості і відкрити не менше 70 нових підприємств.

Залишити відповідь