На Львівщині загальна площа лісів зменшилась майже на 5 гектарів

0
1116

Матеріальні збитки, заподіяні ними державі, склали понад 3,8 мільйона гривень.

Працівники Управління захисту економіки Львівщини разом із спеціалістами Державної екологічної інспекції у Львівській області та за процесуального керівництва прокуратури області встановили, що впродовж 2017 року посадовці одного із лісогосподарських підприємств незаконно видали лісорубні квитки на проведення робіт з розчистки лісової дороги. Об’єм зрізаної деревини склав більш ніж 500 кубометрів, повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Як з’ясували правоохоронці, там, де проводилися порубки, жодна дорога у матеріалах лісовпорядкування не значиться. Таким чином загальна площа зелених насаджень області безпідставно зменшилась на 4,9 га. А охоронюваним державою інтересам було заподіяно матеріальні збитки на суму у 3,8 мільйона гривень, що підтверджується відповідним актом Державної екологічної інспекції у Львівській області

За даним фактом прокуратурою Львівської області відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст.367 Кримінального кодексу України (службова недбалість). Вчинення цього злочину карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Досудове розслідування триває.

Залишити відповідь