На Львівщині заборонили продавати алкоголь військовим

0
1239

У одному з районних центрів області заборонили продаж алкогольних напоїв військовослужбовцям. Про це пише Форпост.

“Заборонити продаж на території Кам’янка-Бузької об’єднаної територіальної громади алкогольних та слабоалкогольних напоїв особам, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування (наявність військової форми, озброєння)”, – йдеться у відповідному рішенні місцевої влади.

Крім того, рекомендується командуванню військових частин, які розташовані на території району, посилити контроль над недопущенням розпивання спиртних напоїв на території військових частин.

“Рекомендувати командирам військових частин, військовослужбовці яких дислокуються на території Кам’янка-Бузької ОТГ посилити контроль щодо недопущення розпивання пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв військовослужбовцями, військовозобов’язаними та резервістами під час проходження зборів на території військових частин, військових об’єктів або виконання ними обов’язків військової служби в нетверезому стані”.

Міська рада взяла на себе відповідальність за належне інформування про таке рішення усіх власників ресторанного та торгових закладів.

Залишити відповідь