На Львівщині заборонять російську попсу

0
1373

На Львівщині хочуть заборонити «крутити» російську попсу виконавців, яким Службою безпекою заборонений в’їзд в Україну. Про це під час апаратної наради заявив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Він зазначив, що сьогодні спільно із Валерієм Середою провів зустріч із представниками більше 10 громадських організацій, які піднімали питання звучання російської музики.

«Є низка виконавців, концерти яких заборонені СБУ, оскільки вони проводять антиукраїнську діяльність. Думаю, це абсолютно правильно, якщо ми не будемо популяризувати цих виконавців та твори», – сказав Синютка.

Він також додав, що це питання буде напрацьоване профільною комісією і винесене на сесії 17 квітня.

«Спільно із обласною радою нам потрібно пропрацювати із власниками закладів щодо того, чим ми «годуємо» мізки наших молодих людей. Потрібно подумати, як це зробити правильно. Ясна річ, що ми не в Радянському Союзі, де потрібно погоджувати усі репертуари, але треба з власниками попрацювати», – сказав Синютка.

Він додав, що ухвала не повинна пополяризувати ту музику, яка йде від виконавців, яким заборонений в’їзд у нашу державу.

Синютка також додав, що наступного понеділка о 9 ранку відбудеться координаційна нарада із цього питання з представниками громадського середовища.

Залишити відповідь