На Львівщині виявили кілька незареєстрованих автозаправок з дизпаливом сумнівного походження

2
1380

У перші дні січня 2018 року податкові міліціонери Головного управління ДФС у Львівській області в межах спеціальної операції „Акциз-2018” привітали „тіньовий бізнес” з новорічними святами. Про це інформують в ГУ ДФС у Львівській області.

Так, другого січня 2018 року працівниками податкової міліції припинено діяльність незаконної АЗС у місті Кам’янка-Бузька, на якій здійснювалась незаконна реалізація не облікованих паливно-мастильних матеріалів, нафтопродуктів сумнівного походження без відповідних дозвільних документів. В результаті проведених заходів описано та вилучено автозаправний комплекс орієнтовною вартістю 100 тис.грн. та дизпаливо орієнтовною вартістю 200 тис.грн., пише Форпост.

Третього січня 2018 року припинено незаконну діяльність АЗС у Стрийському районі. Описано та вилучено автозаправний комплекс орієнтовною вартістю 200 тис.грн., дизпаливо орієнтовною вартістю 1,5 млн.грн. та понад 32 тис.грн. готівкових коштів від незаконної торгівлі дизпаливом.

В цей же день третього січня 2018 року у Яворівському районі податкові міліціонери описали автозаправний комплекс орієнтовною вартістю 100 тис.грн. та дизпаливо орієнтовною вартістю 260 тис.гривень.

По всіх фактах складено протоколи за ч.1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, які скеровано до суду.

Загальна сума описаного і вилученого майна складає понад 2,3 млн.грн., в тому числі близько 2 млн.грн. дизпалива невідомого походження.

2 КОМЕНТАРІ

Залишити відповідь