На Львівщині вимагають звільнення керівництва “Нафтогазу”

0
1070
Львівська облрада вимагає звільнення керівництва
Львівська облрада вимагає звільнення керівництва "Нафтогазу"

Депутати Львівської обласної ради від ВО «Батьківщина» вимагають від депутатів Верховної Ради України проголосувати за відставку голови НАК «Нафтогаз» України Андрія Коболєва.

Як повідомляє прес-служба Львівської обласної партійної організації, відповідну заяву на сесії зачитав депутат від ВО «Батьківщина» Степан Рак.

Депутат зазначив, що українське суспільство сколихнула новина про те, що у НАК «Нафтогаз України» вирішили 1 мільярд 200 мільйонів гривень розподілити між кількома працівниками в якості премії.

«І це поряд з тим, що найближчим часом у цьому ж відомстві на 60-70% планують підвищити рівень тарифів на газ», – заявив депутат Львівської обласної ради Степан Рак.

У фракції ВО «Батьківщина» у Львівській облраді вважають такі дії неприпустимими, коли більшість українців перебувають на межі бідності і не мають можливості сплачувати платіжки за комунальні послуги. Тому вимагають від Верховної Ради України ухвалити постанову про негайне звільнення голови «Нафтогазу» Андрія Коболєва та кардинально змінити підхід до роботи цієї важливої для економіки країни структури.

Leave a Reply