На Львівщині вимагають припинити тиск на “Трускавецьтепло”

0
1122

Депутатка Трускавецької міської ради від УКРОПу Зоряна Домбровська вимагає не використовувати комунальне підприємство «Трускавецьтепло», як знаряддя для політичної розправи над керівником. Про це інформує Укроп Львівщина.

За її словами, через політичні інтриги і неприязнь мера Трускавця до керівника підприємства, місто вирішило забрати з балансу підприємства всі котельні і передати їх на баланс відділів освіти, культури та міській лікарні. Мовляв такий крок зекономить бюджетні кошти. Насправді це лише політична розправа над керівником.

«Колектив підприємства вважає, що передача котелень з балансу підприємства спрямована на створення стійкої фінансової неспроможності (неплатоспроможності) суб’єкта господарської діяльності, що в свою чергу призведе до умисного доведення до банкрутства комунального підприємства, та в майбутньому може спричинити повний колапс в теплопостачанні бюджетних установ, а саме: шкіл, садочків та лікарні міста. Комунальне підприємство «Трускавецьтепло» створено з метою забезпечення теплопостачання міста Трускавець та є єдиним надавачем таких послуг в місті з 2011 року, за час існування підприємства жодних випадків зриву опалювального сезону не було. Невже влада вважає, що медики та освітяни, зможуть експлуатувати дані об’єкти підвищеної небезпеки краще, ніж спеціалісти у цій галузі», – наголосила укропівка.

Зоряна Домбровська зазначає, що буде ініціювати зняття з розгляду проекту рішень «Про передачу основних засобів з балансу КП «Трускавецьтепло» на баланс відділу освіти, відділу культури Трускавецької міської ради та Трускавецької міської лікарні».

Leave a Reply